Oferta ubezpieczeń Włącz/wyłącz wyszukiwarkę ubezpieczeńUbezpieczenia podróżne

Ubezpieczenie turystyczne Dla osób podróżujących, ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo, przygotowaliśmy kompletną ofertę ubezpieczeniową. Serwis oferuje atrakcyjną polisę turystyczną w bardzo niskiej cenie. Współpracujemy z renomowanym i cenionym na świecie ubezpieczycielem Chartis Travel Guard, który oferuje kompletną całodobową ochronę i natychmiastową pomoc w przypadku nagłego wypadku. Polisa ubezpieczeniowa obejmuje ochronę bagażu, telefonu i sprzętu fotograficznego podróżujących. Ubezpieczenie to propozycja dla osób ceniących sobie komfort i poczucie bezpieczeństwa w czasie podróży. Polisa gwarantuje natychmiastową pomoc w przypadku nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku, pokrywa koszty leczenia i następstwa nieszczęśliwych wypadków, pomaga w przypadku utraty, kradzieży lub uszkodzenia bagażu. Ubezpieczenie obejmuje również koszty poniesione przez opóźnienie lotu.
zobacz szczegóły >>
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z biletu lotniczego

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Masz zaplanowaną podróż i tuż przed wyjazdem zdarzyło się coś nieoczekiwanego i jesteś zmuszony(a) zmienić swoje plany? Dzięki ubezpieczeniu od kosztów rezygnacji z biletu lotniczego stracisz pieniędzy za wykupiony bilet. Polisa do kwoty 5000 EUR można wykupić do 48 godzin po zakupie biletu. Oferowane przez nas ubezpieczenie obejmuje ochronę przed poniesieniem strat z powodu odwołania przez pasażera biletu lotniczego przed rozpoczęciem podróży. Koszty zostaną zwrócone, gdy odwołanie biletu spowodowane jest nagłą chorobą podróżującego lub kogoś z rodziny, nieszczęśliwym wypadkiem, kataklizmem, katastrofą naturalną lub innymi niespodziewanymi zdarzeniami losowymi i pilnymi sprawami wiążącymi się z koniecznością pozostania na terenie kraju.
zobacz szczegóły >>Wykup polisę
Ten serwis używa Ciasteczek Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
lecetaniej.pl  © 2017