Promocje linii lotniczych - Lufthansa Włącz/wyłącz wyszukiwarkę lotówLinie lotnicze swoją działalność rozpoczęły w 1926 roku.

Powstały z połączenia dwóch przewoźników Deutche Aero Lloyd oraz Junkers Luftverkehr. Są to linie niemieckie, a ich główna siedziba znajduje się w Kolonii. W 2005 roku połączyła się ze szwajcarskim przewoźnikiem SWISS. Śmiało można powiedzieć, że tworzy jeden z największych przewoźników na świecie. W chwili obecnej Lufthansa posiada ok. 450 samolotów, rocznie przewozi ok. 56 milionów pasażerów. Jest linią międzynarodową odbywa rejs do 75 krajów na całym świecie wśród nich Afryka, Azja, Ameryka Północna i Południowa, Europa. We Frankfurcie linia pousiada własny terminal przyjmujący pasażerów pierwszej klasy i biznesowych.

Firma nie ogranicza się jedynie do transportu lotniczego zajmuje się również transportem regionalnym i towarowym. Posiada swoje biura podróży, handluje ubezpieczeniami podróżniczymi, pracuje nad rozwiązaniami technicznymi dla lotnictwa, oraz nad usługami szkoleniowymi dla załóg. Jest największym na świecie dostarczycielem posiłków dla linii lotniczych. Firma jest wszechstronna, jeśli chodzi o lotnictwo w każdej z jego dziedzin prowadzi indywidualną działalność.

Lufthansa wiedzie prym wśród niemieckich i światowych przewoźników. Nie jest tanimi liniami, ale tu nawet w klasie ekonomicznej odczuwa się wysoki komfort i wysoką, jakość świadczonych usług.

Nie znaleziono promocji.
Ten serwis używa Ciasteczek Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
lecetaniej.pl  © 2017