Promocje linii lotniczych - EasyJet Włącz/wyłącz wyszukiwarkę lotówJest przewoźnikiem, który swoją działalność rozpoczął w 1995 roku.

Jego założycielem jest cypryjsko- grecki przedsiębiorca Steliosa Haji-loannou. Jest to linia Brytyjska, swoją główną siedzibę posiada w Londynie na lotnisku Luton. easy Jet dysponuje jednymi z najnowszych samolotów na rynku. Są to Airbusy jest ich ok. 183 i mają po dwa lata. Linia posiada politykę tanich lotów. Nie ma posiłków na pokładzie, bilety sprzedawane są online oraz czas, jaki samoloty stacjonują na lotnisku jest krótszy, zazwyczaj jest to 30 minut. Często wybierają również tańsze lotniska położone nieopodal wielkich miast, co również zmniejsza koszty przelotu. Dla pasażerów, którzy mają potrzebę zjedzenia posiłku na pokładzie jest taka możliwość za dodatkową opłatą.

Bilety samolotowe nie posiadają miejsc z góry ustalonych. Pierwszeństwo mają osoby, które pierwsze weszły na pokład. Strona internetowa jest wielojęzyczna, co mocno ułatwia korzystanie z niej wśród użytkowników z całej Europy i świata. Największe lotniska, z których najczęściej odlatuje easy Jet to Mediolan- Malpensa, Londyn- Gatwick, Londyn- Stansted, Londyn- Luton oraz Bristol. easy Jet w Polsce, obsługiwany jest przez lotnisko w Krakowie. W chwili obecnej samoloty tej linii latają na 70 trasach do krajów europejskich oraz do Afryki (Egipt oraz Maroko).

Nie znaleziono promocji.
Ten serwis używa Ciasteczek Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
lecetaniej.pl  © 2017