Promocje linii lotniczych - British Airways Włącz/wyłącz wyszukiwarkę lotówJest to jeden z największych przewodników w Wielkiej Brytanii i najstarszy na świecie.

Początki tej linii sięgają 1919 roku. British Airways to przewoźnik składający się z wielu linii lotniczych. Oficjalne działa pod tą nazwą od 1973 roku. Warto wspomnieć, że w czasie powstania przewoźnika British Airways w państwie rządy sprawowała Margaret Thatcher i dzięki niej linie zostały sprywatyzowane i włączono je do obrotu giełdowego, co przyniosło im wielki sukces.

Największe centra odlotów znajdują się w Londynie na lotnisku Heathrow oraz Gatwick. Linie mają zasięg światowy. Do najważniejszych jej portów należą wszystkie stolice Europejskie oraz miasta w Afryce, Ameryce Południowej i Północnej, Australia, Azja, Japonia, Indie, Kajmany, Bermudy czy Karaiby.

Linie posiadają cztery klasy standardu, ale nawet o tej najniższej ciężko powiedzieć, że jest mało atrakcyjna. Klasa o najwyższym standardzie to powszechnie znana „First Class”. Pasażerowie tej klasy już przed lotem mogą poczuć się wyjątkowo w specjalnie przygotowanych pokojach z kanapą, barkiem, telewizją, mogą oczekiwać na swój samolot. Na pokładzie pasażerowie mają osobne siedzenia oraz łóżka z pościelą z egipskiej wełny. Do dyspozycji są również piżamy zaprojektowane przez Anyę Hindmarch znaną projektantkę tworzącą m.in. torebki noszone przez Kate Moss. Standard jest bardzo wysoki, co wiąże się z wysoką ceną lotu. Bilety tej linii nawet w najniższym standardzie są dosyć drogie. Jednak pod koniec sezonu zimowego British Airways wyprzedaje bilety po bardzo niskich cenach.

Nie znaleziono promocji.
Ten serwis używa Ciasteczek Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
lecetaniej.pl  © 2017